אבטחה אלטרנטיבית

בטוח שאתם מוגנים: מערכות המיגון המתקדמות מבית קש טק

קיימים בשוק כיום שלל פתרונות אבטחה, כשאתם ניגשים לבחור פתרון למיגון הבית או העסק שלכם אל תתפשרו - בני המשפחה והפרנסה שלכם בתמונה

בתור חברה שעובדת בשיתוף פעולה עסקי הדוק עם שלל עסקים ולקוחות פרטיים, אנו שואפים להעניק פתרון מקיף כמה שניתן לשיפור איכות החיים והביטחון שלהם בחיי היום יום. כיום מבחר מוצרי האבטחה והמיגון בשוק הוא אדיר, אבל כשאתם ניגשים לבחור בעצמכם מערכת מיגון ואיתור חשוב שתהיו בטוחים שאתם בוחרים במערכת מבית טוב – אז מה כדאי לחפש במערכת?

  •         מותג אמין ומוכר: קיימות שלל חברות עלומות מהמזרח שמספקות מוצרים זולים שנראים למי שלא מכיר את התחום רלוונטיים. אחרי שפנו אלינו אלפי לקוחות שהתאכזבו מפתרונות כאלו אנחנו מרגישים אחריות להזהיר מראש – מוצרים זולים שאתם לא מכירים את היצרן שלהם יכולים לגרום לכם לנזק ולאכזב ברגע האמת.
  •         טכנולוגיה הולמת: לא כל מערכת מיגון ואיתור משדרת בשיטת תקשורת GPRS ומושתתת על סים סלולרי. כלל המערכות מורכבות מאנטנת GPS הנותנת מיקום עדכני בכל שלב של היום, וכך מאפשרות ללקוחותינו הגנה וביטחון מֵרבי.
  •         הכרה על ידי חברות הביטוח: שימו לב לאותיות הקטנות של חברות הביטוח ותבחינו שלכ כל מערכת מיגון מאושרת לשימוש. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים - המערכות מאושרות על ידי כל חברות הביטוח בישראל וכן קיבלו את האישור היוקרתי והמבטיח של מכון התקנים הישראלי.

קש טק מציעה פתרונות אבטחה מעל לשמונה שנים ומעניקה פתרון מקיף לעסקים. אתם יכולים לדעת שיש לכם אחריות וגב וכן שמלווה אתכם מוקד איכותי שזמין בכל עת.

סקיילוק – מוקד שירותי ואיתור איכותי

שירותי המוקד של קש טק ניתנים על ידי סקיילוק - רב בריח איתור לווייני, זוהי חברת איתור ומיגון שפועלת בהצלחה כבר עשרים שנים ויוסדה על ידי קבוצת רב בריח השקעות, מדובר בחברה הראשונה שהשתמשה בטכנולוגיית GPS מתקדמת.  

 

סימביוט – פרטי / מסחרי / משאית

"סימביוט" היא מערכת איתור, איכון ומיגון המתאימה לרכבים פרטיים, מסחריים או משאיות ועומדת בדרישות של חברות הביטוח. המערכת כוללת לוח מקשים ועלוקה המונעת הנעת הרכב ללא הקשת קוד תקין. עוד כוללת המערכת גלאים שונים ומתריעה במוקד על כל פעולה בלתי חוקית המתבצעת ברכב ללא הקשת קוד כניסה לרכב, הנעה ללא קוד, ניתוק מצבר, גרירת רכב, או ניתוק אחד מרכיבי המערכת. המערכת מחוברת למוקד מבצעי הפועל 24/7 אשר מקבל התראות ובמידת הצורך מפעיל את מערכת האכיפה שלנו.

אדמירל – מערכת לניהול צי

כלי עבודה יעיל לכל מנהל צי רכב: "אדמירל" מאפשרת למנהל צי הרכב לדעת בכל זמן נתון את מיקום הרכב, מהירותו, מצבו, מצב המצבר ועוד. המערכת מאפשרת גם להפיק דוחות אחורה ולדעת את נתוני הרכב בזמן הרצוי. מערכת אדמירל מבטיחה פעילות כלי רכב סדירה, קיצור תהליכי עבודה במוסך וחיסכון בדלק. אם אתם מנהלים צי רכב בחברה בינונית או גדולה, המערכת תשדרג פלאים את תפקוד הצי שבניהולכם.

מגן פלדה – כלי צמ"ה

מגן פלד הינה מערכת איתור, איכון ומיגון המתאימה לכלי צמ"ה ועומדת בדרישות חברות הביטוח. המערכת כוללת שלט ועלוקה המונעת הנעת הכלי ללא הקשת קוד תקין וכן גלאים שונים. היא מתריעה במוקד על כל פעולה בלתי חוקית המתבצעת בכלי ללא הקשת קוד כניסה תקין, הנעה ללא קוד, ניתוק מצבר, תזוזה בכלי, העמסת הכלי על גרר, או ניתוק אחד מרכיבי המערכת ועוד. המערכת מחוברת למוקד מבצעי הפועל 24/7 אשר מקבל התראות ובמידת הצורך מפעיל את מערכת האכיפה שלנו.

טבעת הגנה לכלים חקלאיים

מערכת מיגון המותקנת בכלי צמ"ה ועונה על דרישת חברות הביטוח. מערכת למיגון ואיתור כלים חקלאיים ללא ניתוקים או רכיבים הנראים לעין, היא מדווחת על התרעות ספציפיות שהוגדרו בהתאם לדרישת חברת ביטוח חקלאי. מטרתה למגן את הכלי מפני יציאה מרדיוס רלוונטי, תוכלו גם  להגדיר שעות עבודה אסורות ואם הכלי מונע בשעות אלו תתקבל התראה במוקד, וכן תתריע המערכת למוקד במקרה של ניתוק מתח מצבר בכלי. המערכת עונה על דרישות חברות הביטוח ומחוברת למוקד מבצעי הפועל 24/7.

מגדל שמירה

מערכת איתור חצי-פעילה העונה על דרישות חברות הביטוח ללא קודנית או עלוקה. כל אחד יכול להניע את הרכב מבלי שהמוקד יקבל התראה על כך. מטרת המערכת לפי חברות הביטוח היא להגן מפני כל גורם חשוד על מחשב הרכב מפני הפעלתו, ולמנוע ביצועים במחשב הרכב או ניתוק המצבר שלו. המערכת מחוברת למוקד מבצעי הפועל 24/7 אשר מקבל התראות ובמידת הצורך ולפי שיקול דעת מפעיל את מערכת האכיפה שלנו.

זקיף – לגנראטורים

יש בבעלותכם גנרטור שברצונכם לאבטח בצורה יעילה? הזקיף הינה מערכת למיגון ואיתור גנראטורים הכוללת גלאי שטח, גלאי הרמה ומפסק דלת. אם גורם חשוד פותח את דלת הגנראטור, נכנס לטריטוריה של הגנראטור או מעמיס את הגנראטור על גרר המערכת שולחת התראה למוקד המבצעי. כמו כן נשלחת התראה במקרה שגורם כלשהו מנתק מתחים בגנראטור. המוקד שלנו פועל בכל שעות היממה ויכול להזעיק את כוחות הבטחון וכן סיירים בעת הצורך.

מסד – עסקי / פרטי

אתם מנהלים צי רכב ומחפשים מערכת שתארגן לכם את כל הנתונים בצורה אופטימלית ותסייע לכם לצמצם בהוצאות הרכב? מסד הינה מערכת המסווגת סוגי נסיעות לפי נסיעות עסקיות ופרטיות ומאפשרת הפקת דוחות היסטוריים בהתאם לנתוני המערכת בכל זמן נתון. המערכת מאפשרת גם קבלת החזרי מס והיא כוללת תוכנה לניהול יומן רכב ממוחשב. מנפו את פעילות הארגון ויעלו את צי הרכב בקלות ובנוחות עם מסד.

זיהוי נהג

זיהוי מושלם לניהול צי רכב חכם ובטוח. מערכת ניהול צי זו מאפשרת למנהלי ציי רכב בחברות גדולות ובינוניות, לאתר את הרכב באופן יזום. בנוסף, ניתן להפיק דוחות היסטוריים בהתאם למידע שהתקבל מהמערכת תוך סיווג הנהג הספציפי שביצע את הנסיעה .לצורך הפעלת המערכת חייב הנהג בתחילת כל נסיעה להצמיד את הצ'יפ כדי ששמו יתווסף לדוחות הנסיעה, והמערכת תזהה את הנוהג ברכב. בדרך הזו אתם תמיד יודעים מי נוהג ויכולים לשדרג את בטחון ופעילות צי הרכב.

תצפיתן

"תצפיתן" היא מערכת איתור אישי ניידת הניתנת לנשיאה אישית ולהסלקה בתיק במידת הצורך. המערכת כוללת מַטְעֵן שולחני ונרתיק נשיאה, היא קלה וידידותית למשתמש. המערכת מאפשרת איכון תמידי של העובד בכל מקום שבו הוא נמצא. במערכת מורכב לחצן מצוקה אשר מאפשר בלחיצה ממושכת של כ 3- שניות לשלוח התראה למוקד המבצעי של חברת ''סקיילוק'' וללקוח. את המערכת ניתן לחבר לשירותי ניהול צי רכב במידת הצורך ועל פי רצון הלקוח.

צריח – אבטחת כספומטים

איך מגנים ביעילות על כסף מזומן או סחורה רבת ערך? מערכת הצריח מבית קש טק מושלמת למשימה. כדי לשמור על בטחון מלא במסופי כספומטים ועמדות שבהן אפשר למצוא מזומן בסכומים גדולים או סחורה יקרה יש צורך במערכת אמינה ויציבה בפני ניתוקי חשמל. צריח עומדת בדרישות האלו והרבה יותר מכך. המערכת מעבירה התרעות במקרה הצורך ומגיעה עם ליווי מוקד 24/7. בנוסף, היא כוללת סוללת גיבוי שמבטיחה תפקוד מיטבי גם כאשר מסיבה כלשהי מתרחש ניתוק מתח למספר שעות.

נגישות