אדמירל – מערכת לניהול צי

אם אתם מנהלים צי רכב ורוצים לשדרג את התפוקה שלכם ושל העובדים שבאחריותכם, כדאי לכם להכיר את אדמירל מבית קש טק

לנהל צי רכב זה הרבה יותר מלתפעל ולבקר את התפקוד של צי הרכב – זה להיות אחראי על התפוקה והיעילות של עובדי החברה, זה לדאוג לבטיחות של כל עובד ועובד וזה לספק לארגון את התוצאות ואת הידע הנחוצים להמשך עבודה רווחית ויעילה.

בין אם החברה שלכם עוסקת בתובלה או פשוט מעסיקה עובדים רבים שנוסעים במסגרת עבודתם, אתם בוודאות זקוקים לכלים טכנולוגיים שיהפכו את העבודה שלכם לפשוטה ויעילה יותר – כאן מערכת אדמירל נכנסת לתמונה ומשדרגת את העבודה שלכם בכמה רמות.

אדמירל – כלי עבודה יעיל ומתוכם למנהלי ציי רכב

מערכת אדמירל מספקת לכם פתרון 360 מעלות לניהול צי הרכב. בין הנתונים שתוכלו לקבל בנוחות בכל עת:

  •         מיקום הרכב: מיקום מדויק שמתקבל ממערכת האיתור הלוויני של רב בריח, סקיילוק. זוהי מערכת ותיקה ואמינה שמשרתת ציים של חברות ותיקות בארץ ובעולם
  •         מהירות הרכב: אתם ועובדי החברה יכולים להיות בטוחים בזכות הבקרה המדויקת שלנו
  •         מצב הרכב והמצבר: רמת פירוט מדויקת ואיכותית, שבעבר נחשבה בגדר מדע בדיוני היא המציאות שלנו ומסייעת לשפר את תפקוד הרכבים ולמנוע בעיות מראש

איתור לווייני – המידע הכי אמין בכל רגע

המידע על שלל ציי הרכב מוענק ללקוחותינו באמצעות חברת האיתור והמיגון סקיילוק – רב בריח איתור לווייני. קבוצת רב בריח השקעות הקימה את החברה לפני 20 שנה ועד היום היא עומדת בחזית הטכנולוגיה.

כל המידע בכל הדרכים

מעבר למידע מלא בזמן אמת, תוכלו להפיק דוחות אודות פעילות הנהגים בחברה ולראות אם יש שינויים באופי הנהיגה וכמות השימוש ברכב. היכולת לנתח את הנתונים בקלות מסייעת לכם לקדם תהליכים של הסדרת פעילות כלי הרכב בחברה, קיצור תהליכי עבודה וכמובן חיסכון בדלק לטווח הרחוק.

נגישות