מי אנחנו?

אנחנו חברה המתמחה בפתרונות עסקיים חכמים שנועדו לשפר את מחזור המכירות של העסק על ידי הצבת מכשירי כספומט בנקודות שונות כמו בתי עסק, אזורי מסחר בניינים מגורים ומשרדים. החברה שהוקמה בשנת 2009 דוגלת במתן מענה ישיר, מהיר ואישי בעזרת צוות מיומן בעל הכשרה מקצועית מקיפה זאת לצד החזקת מכשור מתקדם והענקת ליווי לאורך כל הדרך.

תמיכה טכנית וליווי לאורך כל הדרך

החברה מתחזקת מערך חכם ומקושר היטב של אנשי שירות ונציגים טכניים, המהווים כתובת זמינה ומקצועית לאורך היום.

הטכנאים המיומנים של קש-טק, יהיו שם לצדכם בכל עת שמתפקידם לדאוג לתחזוקה ולפעילות מלאה של המכשירים בכל עת, לצד מציאת פתרון מהיר של כל בעיה או תקלה במידה וזו מתעוררת הצוות הטכני מסתייע באמצעים מתקדמים וחכמים לאיתור תקלות ופתרונן, ומצוידים בבקרה סלולארית על מצבם של המכשירים והמזומנים על מנת להבטיח פעילות שוטפת.

בנוסף החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות זמין ואדיב אשר והכי חשוב מיומן המוקד מקבל קריאות לכל אורך היום עד השעה שבע בערב. שיתוף הפעולה המוכח בין מחלקת השירות למחלקה הטכנית מביא לכך שאנו נענים במהירות לכל קריאה ויתר מכך, במרבית המקרים נשלח נציג מטעמנו לפתור את הבעיה עד כ-24 שעות מרגע קריאת התקלה.

קש-טק – מביאים את הכסף אליכם!

קש-טק זוהי חברה חדשנית הפועלת מזה עשור בתחום מכשירי משיכת הכספים, ומספקת כספומטים מעוצבים ומתקדמים לשורה ארוכה של לקוחות עסקיים ונחשבת לאחת המובילות בתחום באזור הצפון.

כחברה מובילה בתחומה מציעה קש-טק מגוון רחב של שירותים ופתרונות מדויקים לכלל לקוחותיה, החל בקניונים ותחנות אוטובוס מרכזיות, דרך מוסדות לימוד ועד לרשתות חנויות נוחות ובתי עסק מסדרי גודל שונים.

מישהו מטפל בכם

בהיותה חברה פרטית מסוגלת קש-טק להעניק שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, העולים לאין שיעור על אלו של הבנקים וגורמים אחרים בתחום. זאת, החל בהיכרות קרובה עם הלקוח וצרכיו, דרך פתרון מדויק לכל נושא ושאלה, ועד למענה מהיר ללא מתחרים. כלומר, הצבת המכשיר של קש-טק היא תחילתו של שיתוף פעולה פורה ממנו כולם מרוויחים – אתם, אנחנו ולקוחות העסק. Win win כבר אמרנו?

המכשירים שלנו – קטנים, חכמים ומשתלמים מאוד

חברת קש-טק מספקת מכשירי כספומט מעוצבים וחדשניים מהשורה הראשונה! אלו מאפשרים משיכת כספים ללקוחות העסק ועוברי אורח באופן חלק ונוח.

המכשיר הקומפקטי הוא בעל עיצוב מוקפד ומתאפיין בממדים קטנים 40 על 60 סנטימטרים, כך שניתן להציבו בכל פינה במתחם מבלי לפגוע או להכביד על ההתנהלות השוטפת בעסק או על עיצובו.

לא די בכך, המכשירים שלנו מספקים פונקציות מתקדמות כגון הוספת פתקיות והוצאת קופונים, ולמעשה ניתן להשתמש בהם לקידום מוצרים ושירותים של העסק דרך פתקיות המשיכה.

נגישות