סימביוט – פרטי / מסחרי / משאית

להפוך את האיתור, האיכון והמיגון לפשוטים ומדויקים עם סימביוט

מערכת האיתור, האיכון והמיגון מבית קש טק מותאמת לכל סוגי הרכבים ומעניקה בטחון מלא ומידע חיוני למנהלים ולנהגים כאחד, הכל בהתאמה מלאה לדרישות חברות הביטוח

קדמו את הרכב שלכם או את צי הרכבים בניהולכם לבטיחות ולנוחות של המאה ה-21 עם מערכת מושלמת – סימביוט הינה מערכת איתור, איכון ומיגון שמספקת לכם הגנה מושלמת וליווי 24 שעות ביממה. המערכת עומדת בדרישות של כל חברות הביטוח השונות ומספקת לכם הגנה מקסימלית לצד מידע שוטף.

יחידות המשדר והמקלט של סימביוט הן יחידות קטנות אך חכמות שמוצפנות ברכב הפרטי שלכם או בצי רכבים שאתם מנהלים. כל יחידה מחוברת בקשר רציף ואיכותי למרכז הבקרה הארצי של סימביוט שפועל בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל. המערכת כוללת לוח מקשים ועלוקה שמנתקת את זרם החשמל במערכת ההנעה של הרכב – העלוקה של סימביוט דיסקרטית במיוחד, כך שאם מישהו ינסה לפרוץ לאחד הרכבים שלכם, הוא לא יצליח לאתר אותה בשום אופן.

המוקד של סימביוט מלווה אתכם בכל רגע

הסימביוטים מחוברים למוקד מבצעי הפועל 24/7 ומקבל התרעות ובמידת הצורך מפעיל את מערכת האכיפה של סימביוט המושתתת על סיירים, כוחות אכיפה וכוחות הביטחון. את המוקד מתפעלים עובדי החברה שמנוסים בשמירה על רווחת הלקוחות לצד מתנדבים שפועלים מתוך חזון של עזרה לבטיחות הזולת.

הניסיון העשיר בליווי לקוחות במגוון סיטואציות מאפשר לעובדי המוקד למנוע מראש בעיות שעלולות לצוץ, וללוות אתכם בנחת ובמקצועיות, במידה ואתם או העובדים שלכם נקלעתם לבעיה כלשהי.

חיסכון וביטחון לך ולמשפחה שלך

מערכות המיגון הן כלי מועיל וחדשני שמשפר את בטיחות הנסיעה שלכם ויכול למנוע תאונות – הסטטיסטיקות מצביעות על ירידה של מעל ל-30% בתאונות. הסימביוט הינו תוסף קטן ופשוט שברגע שיתחבר לרכב שלך יוכל ללוות אותך ואת בני משפחתך לכל מקום ובכל סיטואציה אליה הרכב עלול להיקלע והוא ישפר את בטיחותכם.

מעבר לתועלת הבטיחותית, קיים גם יתרון כלכלי – תוכלו לזכות בהנחה משמעותית בביטוח חובה ברגע שתתקינו את המערכת, זאת החל ממרץ 2016. אתם מוזמנים לפנות לסוכן הביטוח שלכם ולשמוע כסף אתם יכולים להתחיל לחסוך עם סימביוט.

הפתרון המסחרי למנהלי סוכני שטח וציי רכב

המערכת תאפשר לכם לשמור על בטחונם של עובדי החברה ולהבטיח את הביצועים שלהם בזמן אמת: האפליקציה של סימביוט מאפשרת לכם לראות היכן נמצאים הרכבים של העובדים שלכם – מכל מקום ובכל שעה. כל המידע זמין ברגע שתרצו ואתם יכולים להיות שקטים שהמוקד שלנו תמיד מחובר ומגן על העובדים שלכם.

גם אם אתם מנהלים צי משאיות, המערכת מותאמת לכל משאית; חברת סימביוט מלווה אלפי משאיות ברחבי המדינה ומשפרת את הבטיחות שלהן במקביל לשיפור היעילות של עובדי החברות.

פתרון איכותי מבית טוב

סימביוט הינו פתרון נוסף מבית קש טק, חברה המתמחה בפתרונות עסקיים חכמים לעסקים, לרבות מכשירי כספומט אשר מוצבים בנקודות שונות ומסייעות לשפר את מחזור המכירות של העסקים הסמוכים להן.

בשנת 2009 הקים אילן טקסירו את חברת קש טק וחרט על דגלה ערך של מצוינות שירותית ללא פשרות. לקוחות החברה זוכים למענה ישיר, מהיר ואישי מצוות מיומן שרכש הכשרה מקצועית מקיפה.

נגישות