היתרונות שלנו

להעלות את המכירות ביותר מ- 20% בלי כל מאמץ!

נשמע טוב, נכון? אולי אפילו קשה להאמין, אבל כל שעליך לעשות בשביל לרשום זינוק רציני בכמות הלקוחות והמכירות הוא להציב כספומט בעסק. שיחת הטלפון אמנם עליך, אך לכל השאר אנחנו נדאג.

כספומט ולקוחות – מה הקשר?

בוודאי שמת לב שבעשור השני של שנות האלפיים הפך קצב החיים למהיר ולחוץ, כך שאנשים מחפשים אחר פתרונות מהירים, נוחים וחסכוניים. הצבת כספומט בעסק או בלובי של בניין משרדים היא קפיצת מדרגה של ממש עבור מי שעד עתה נאלץ להרחיק אל סניפי הבנקים. כעת אתה מספק נקודה זמינה מאוד למשיכת מזומנים, חוסך בזמן ובעלויות הנסיעה לכספומטים, ומכיוון שהנקודה כה קרובה אתה גם מאפשר התנהלות כלכלית נינוחה בלי ארנק מפוצץ בשטרות.

למה שהבנקים ייקחו לך לקוחות? נצל את השילוב האופטימאלי שבין נקודת משיכה למוצרי צריכה ותיווכח בעצמך בתוצאות.

הנהלת החברה – ניסיון ושאיפה למצוינות

  • זו השאלה החשובה באמת, והתשובה היא שהצבת המכשיר מעניקה לך קשת רחבה של יתרונות:
  • יותר לקוחות – הנוחות והחיסכון שאתה מספק בפעולה כה פשוטה מושכים אליך מבקרים חדשים וקיימים בקצב גבוה בהרבה. למעשה, הנתונים מעידים על גידול של לפחות 20% בשיעור הלקוחות.
  • יותר מכירות – הנתון שלעיל נכון גם לגבי היקף המכירות, לא רק בגלל התנועה הגוברת אלא מפני שלקוח המחזיק במזומנים מגדיל את עסקאותיו אצלך.
  • יותר מזומנים – מי שמחזיק בכסף מזומן גם משתמש בו, כך שבקופה שלך יהיו בסופו של יום הרבה יותר שטרות מרישומי פעולות אשראי.
  • תדמית חדשנית – הצבה של כספומט מציגה אותך באחת כנותן שירות הצועד עם הזמן ומקנה לך מוניטין מצוין.
  • אתה מקבל מכשיר מעוצב, אסטטי וקטן מאוד בגודל 40 על 60 ס"מ שלא תופס חלל נחוץ לפעילות העסקית.
  • שלל אפשרויות – המכשיר החכם מציע מספר פונקציות חשובות ללקוח ולך, החל בהצגת יתרות, דרך הוצאת קופונים ועד להוספת פתקיות. לכן, אם תרצה לקדם מוצר או שירות מסוים תוכל לעשות זאת בקלות דרך פתקית המשיכה.
  • השבחת הנכס – כאשר הכספומט מוצב בלובי של בנייני משרדים אין עוד צורך לצאת מהמבנה על מנת למשוך כסף. השירות הזמין מביא לשביעות רצון גדולה יותר מצד השוכרים לאורך זמן, ועם הביקוש נוסקים גם מחירי השכירות.

היתרונות של קש-טק

פנייה אל קש-טק מקנה לך שירות מטעם זכיין יציב ואמין, הפועל מזה שנים מול גורמים עסקיים וציבוריים רבים. לאור ניסיוננו העשיר אנו מכירים היטב את הצרכים והדרישות שעלינו לספק, ויודעים כי ההצלחה שלך היא גם שלנו. למעשה, אנו דואגים עבורך לכל פרט מקטן ועד גדול. אצלנו תזכה לתפעול מלא של המכשיר, תחזוק ופתרון תקלות טכניות, מילוי מזומנים, בקרה סלולארית למצב המזומנים שלא יחסרו, ומוקד שירות הזמין למענך עד השעה שבע בערב. עוד חשוב לציין, כי במקרה של תקלה מגיעים אליך הטכנאים של קש-טק במהירות האפשרית, ב- 90% מהפעמים עוד באותו היום או כעבור 24 שעות.

אך מעל הכל, אנו חברה פרטית העובדת עם לקוחותיה באופן קרוב והדוק, ובראש מעיננו עומד תמיד שירות אישי ומקצועי לשביעות רצונך. אם עבדת אי פעם עם הבנקים בוודאי תדע להעריך את ההבדל העצום שבמענה אדיב, פתרון מהיר ויחס חם.

הדובדבן שבקצפת

השאלה האחרונה שאתה בטח שואל היא כמה זה עולה לי? התשובה: כ- 20 שקלים בחודש על החשמל שצורך המכשיר, וזהו! השימוש בכספומט בעסק, כמו בכספומט בנקאי שלא צמוד לסניף, כרוך בדמי שירות כך שהמושכים מממנים בעצמם את החזקתו אצלך. למעשה, מרגע שתפנה אל קש-טק הכל עלינו – אפילו הזמנת הקבלן של בזק לצורך הצבת הנקודה.

בקיצור, אם גם אתה רוצה להגדיל מכירות בלי מאמץ או עלויות, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כדי שנוכל להיפגש ולהתחיל בשיתוף פעולה פורה.

נגישות