כמה אתה מרוויח?

מה אם נגיד לך שיש לך דרך להגדיל את מחזור המכירות של העסק שלך ב- 20%? נשמע טוב נכון? אבל לא די בכך אלא שהדבר איננו דורש שום מאמץ מיוחד מצידך. איך? הפתרון הוא פשוט, הצבת כספומט בעסק שלך. החל משנת 2009 החלנו להציב את מוכנות הכספומט המשוכללות שלנו במגוון רב של עסקים החל מרשתות חנויות נוחות ועד לקניונים. הנתונים שאספנו לאורך השנים מורים כי מהלך זה הקפיץ את המכירות ביותר מ- 20%.

זה win-win אבל אתה הויינר הגדול!

כמה היית מוכן לשלם בשביל להגדיל את היקף המכירות שלך באופן מהותי? אם סכום של 20 שקלים בחודש נשמע לך הוצאה גבוהה מדי, מוטב שתעבור לדף אחר. נכון, להוצאות החשמל אתה אחראי, אבל כל השאר עלינו.

וגם הלקוחות מרוצים

גם הלקוחות שלך יצאו נשכרים מהמהלך הזה. מרגע שהצבת את המכשיר בעסק אתה מקל עליהם מאוד בחיי היום יום, הרי מי לא נתקל ברגע הזה שבו הוא נזכר שהוא צריך להוציא כסף? ופה אתה נכנס לתמונה שכן אתה מספק להם נקודה קרובה ונוחה למשיכת מזומנים, שחוסכת להם טרחה, זמן וכסף בהגעה לכספומט שבבנק. בנוסף, עוברי אורח שעד עתה רק חלפו ליד העסק יתחילו להיכנס אליו כדי למשוך מזומנים, וכך הם ייחשפו לשירותיך ולמוצרים שלך.

ומה נדרש ממך?

בוא נחשוב על תרחיש ובוהיינו מבקשים ממך לחשוב על דרך בה תוכל להגדיל את מחזור המכירות שלך ב-60,000 מה היית עושה? אולי היית צריך לפנות אל חברת ייעוץ עסקי, ליצור אסטרטגיה שיווקית ותוכנית מפורטת, להגיע לפגישות, להטמיע את השינויים בעסק על כל מרכיביו ועובדיו ואז למדוד ולבדוק תוצאות.. בקיצור נראה לנו שהבנת את התמונה. כאשר מחשבים את העלויות, כמות המשאבים והזמן שכזה תהליך דורש המסקנה המבקשת היא שמדובר בהשקעה בלתי מבוטלת שתחזיר את עצמה רק בטווח הרחוק, וגם זאת רק אם התוכנית תעלה יפה.

מאידך, קש-טק מציעה לך הזדמנות מוכחת להגברת כמות הלקוחות והמכירות בלי כל מאמץ מצידך ובהשקעה כספית זניחה למדי. אצלנו לא תצטרך לבצע כל מהלך מהותי, אה, חוץ מלאתר נקודה קטנה בגודל שתי בלטות שעליה נציב את המכשיר. אפילו עלויות התפעול מכוסות לחלוטין על ידי דמי השירות שנגבים בעת משיכת הכספים, והמשמעות היא שמלבד הוצאה של 20 שקלים מדי חודש לכסות את עלויות החשמל אין שום עדכונים לסעיפי ההוצאות שלך

נגישות