כספונט

לאורך שנים, מכשירי הכספומט מהווים חלק משמעותי ביותר משגרת החיים שלנו

מכשירי הכספומט הם מכשירים איכותיים שמשמשים כל אחד מאתנו בהיקף לא קטן בחיי היום יום שלנו. מאז שנות השישים ועד ימינו אנו, מהווים מכשירי הכספומט את האינטראקציה העיקרית של כל אחד מאתנו עם שירותי הבנקאות הנחוצים לו, בדגש על כל מה שקשור למשיכת כסף מזומן. עם זאת, לאורך השנים הם גם היוו מונופול מוחלט של הבנקים – ובכדי להגיע לכספומט היית צריך להגיע לבנק כך או כך. ובכן, המצב הוא כבר ממש לא כך – בזכות המכשירים האיכותיים של כספונט.

בלי המונופול של הבנקים – מכשירי כספונט איכותיים שמשדרגים כל בית עסק

המונופול שהיה לבנקים בכל מה שנוגע למכשירי כספומט נשבר, באמצעות המכשירים האיכותיים והמעוצבים שאנחנו מכירים בתור כספונט. אתם בוודאי כבר מכירים את המכשירים המדוברים – כספומטים איכותיים ונוחים לשימוש שמוצבים בבתי עסק שונים, מבנייני משרדים ועד קיוסקים, ומשמשים את הלקוחות שרוצים להוציא כסף מבלי צורך לחפש את סניף הבנק הקרוב ביותר. מכשירים אלה, שאנחנו ב-cash tech משווקים מורשים שלהם, הם מכשירים ששוברים את המונופול של הבנקים בכל הנוגע להוצאת כסף, ומבטיחים לכם יתרונות רבים עבור העסק שלכם.

בכדי להתקין מכשיר איכותי בעסק שלכם, לא נדרשת השקעה גדולה מצדכם

כן, גם בעסק שלכם יכול להיות מכשיר כספונט איכותי ונוח לשימוש, והיתרונות של מצב זה הם לא מבוטלים כלל וכלל. לקוחות שלנו מעידים על עלייה ממוצעת של עד עשרים אחוזים במכירות בעקבות הצבת הכספומט, עם לקוחות מזדמנים שמגיעים ועם מכירות גדולות יותר בשל השימוש במזומן, שהוא גם נוח יותר כמובן. ומה ההשקעה שלכם בכך? ובכן, כמעט כלום. מלבד עלויות חיבור המכשיר לחשמל שהן כאין וכאפס לעומת ההכנסות, לא נדרשת כל עלות נלווית מצדכם – וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים אלינו טלפון.

פנו אלינו ב-cash tech, ואנחנו כבר נעשה את כל השאר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות